M G H U K U K

Yükleniyor

İletişim

Ana Sayfa İletişim
Bizlere Ulaşın
Kadıköy Avukat Mete GENÇER Hukuk Bürosu

Kadıköy en iyi avukat büroları ve avukatları arasında yer alan Avukat Mete GENÇER, Kadıköy’ün önde gelen hukuk ve danışmanlık ofisinde en iyi çözümü müvekkillerine vermek için güncel hukuki mevzuatları takip etmektedir.


Kadıköy Avukat ihtiyaçları ya da Kadıköy Avukat arayan herkes Avukat Mete GENÇER Hukuk Bürosu ile çalışabilmektedir.


Avukat İstanbul ilinde müvekkillerinin tüm hukuku sorun ve ihtiyaçları için her gün değişen ve gelişen hukuki problemlerle, sonuç odaklı çözümleri sunmak için çalışmalıdır. Kadıköy’de hukuki hizmetleri sunan Avukat Mete GENÇER Hukuk Bürosu; önüne gelen hukuki uyuşmazlıkları öncelikli olarak dava yoluyla değil, uzlaşma gibi sulh yöntemleri de deneyerek çözüme kavuşturmaktadır.


Kadıköy avukatlık hukuk ofisimizde ticari ve şahsi tüm sırların gizliliği prensibi ilke edinilerek hizmet verilmektedir.

Kadıköy Avukat Ofis

Dumlupınar Mah. Barış Sk. No:7 B İstanbul 216 K:5 D:39, 34720 Kadıköy/İstanbul

Kadıköy Avukat Telefon

0 532 650 34 50

Kadıköy en iyi avukat ofisi yada Kadıköy en iyi avukat hizmeti etik ve meslek kuralları çerçevesinde, Müvekkilin menfaatini profesyonel şekilde değerlendiren çabalayan avukatlar için kullanılan bir tabirdir.


Yabancı müvekkillerimiz için de tercümanlarımız vasıtasıyla Kadıköy’de en iyi avukatlık hizmeti vermekteyiz.


Hukuk Büromuz, Kadıköy İlçesi Dumlupınar mahallesinde bulunmakla olup, İstanbul'un her noktasından kolay ulaşım noktasına sahip bir konumdadır.


Kadıköy avukat soru sor, Kadıköy Avukat Telefon, Kadıköy Avukat Adres gibi ihtiyaçlarınız için web sitemizde bulunan iletişim bölümünden Kadıköy Avukat Telefon numaraları ve Hukuki destek numaralarımızı öğrenebilir, Harita vasıtasıyla ofisimizin tam konumuna ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Hukuk Ofisi İletişim

İstanbul’da avukatlık faaliyeti yürüten avukatlık ofisimizden istediğiniz zaman hukuki ihtiyaçlarınız için destek alabilirsiniz. Kadıköy avukatları içerisinde yar alan Kadıköy avukat ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Bunun için bizi arayarak ya da online iletişim formu ile randevu almanız yeterlidir.