M G H U K U K

Yükleniyor

Noterde Gayrimenkul Satışı Hafta Sonu Yapılabilecek Mi?

Ana Sayfa Noterde Gayrimenkul Satışı Hafta Sonu Yapılabilecek Mi?

Noterde Gayrimenkul Satışı Hafta Sonu Yapılabilecek Mi?

Hafta sonu nöbetçi noterlik uygulaması son birkaç senedir uygulamada idi. Bu kapsamda vatandaşlar noterlikte yapılacak tespit, tescil, tasdik, araç devri gibi işlemleri kolaylıkla tamamlamaktadır. Aynı şekilde nöbetçi noterlik aracılığıyla noterde gayrimenkul satışı işlemi hafta sonu da yapılabilecektir. Noterde gayrimenkul satışının tercih sebeplerinden birisi de bu olacaktır.

Saygılarımızla,
Kadıköy Avukat Mete GENÇER

NOT:
Bu internet sitesindeki her türlü bilgi İstanbul Barosuna kayıtlı MG Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.

Kadıköy Avukatı

alanında avukat uzmanlığının kazanılması için avukatın alandaki davaları takip etmesi, seminerlerine katılarak, hukuksal olarak yargı içtihatları ve güncel ile ilgili yargıtay kararlarını takip etmesi gereklidir. alanındaki suç sayısı oldukça fazla olduğu için; Avukatı uzmanlık gerektiren bir alandır.

Kadıköy konusunda, Kadıköy Avukatları tarafından hazırladığmız tüm makalelere makalelerini aşağıda bulabilirsiniz.

Okumuş olduğunuz bu makale yazısı genel hatlarıyla ele alnır tarzda kategorisinde Kadıköy avukatı tarafından yazılmıştır. Makale içeriği ile ilgili size özel detaylı bilgi için büromuzla ya da avukat bir meslektaşımız ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Bizlerle iletişime geçmek isterseniz; İletişim için tıklayınız.

Kadıköy avukatı tarafından bilgilendirilmek ya da konu ile alakalı sorularınız varsa AVUKAT SOR sayfamızdan bizelere sorunuzu iletebilirsiniz. de dahil tüm tüm makalere buradan ulaşabilirsiniz.