M G H U K U K

Yükleniyor

Tapu iptal ve tescil davası nedir?

Ana Sayfa Tapu iptal ve tescil davası nedir?

Tapu iptal ve tescil davası nedir?

Vatandaşlar arasında tapu davası olarak bilinen tapu iptal ve tescil davası, usulsüz olarak veya yanlışlıkla düzenlendiği yani temelde haksız olduğu iddia edilen tapu kaydının yargılama sonucu düzeltilmesine ilişkin davadır. Kadıköy Tapu davalarıyla ilgilenen MG Hukuk avukatı Mete Gençer olarak; tapu iptal ve tescil davasında müvekkillerimize avukatlık hizmeti vermekteyiz. Yine tasarrufun iptali davası, muvaazalı satışa ilişkin muris muvaazası davası gibi davalar hakkında bilgi almak için hukuk büromuzla veya İstanbul Barosu avukatları ile iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla,
Kadıköy Avukat Mete GENÇER

NOT:
Bu internet sitesindeki her türlü bilgi İstanbul Barosuna kayıtlı MG Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.

Kadıköy Avukatı

alanında avukat uzmanlığının kazanılması için avukatın alandaki davaları takip etmesi, seminerlerine katılarak, hukuksal olarak yargı içtihatları ve güncel ile ilgili yargıtay kararlarını takip etmesi gereklidir. alanındaki suç sayısı oldukça fazla olduğu için; Avukatı uzmanlık gerektiren bir alandır.

Kadıköy konusunda, Kadıköy Avukatları tarafından hazırladığmız tüm makalelere makalelerini aşağıda bulabilirsiniz.

Okumuş olduğunuz bu makale yazısı genel hatlarıyla ele alnır tarzda kategorisinde Kadıköy avukatı tarafından yazılmıştır. Makale içeriği ile ilgili size özel detaylı bilgi için büromuzla ya da avukat bir meslektaşımız ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Bizlerle iletişime geçmek isterseniz; İletişim için tıklayınız.

Kadıköy avukatı tarafından bilgilendirilmek ya da konu ile alakalı sorularınız varsa AVUKAT SOR sayfamızdan bizelere sorunuzu iletebilirsiniz. de dahil tüm tüm makalere buradan ulaşabilirsiniz.