M G H U K U K

Yükleniyor

Usulsüz Tebligat Şikayeti Davasında Tedbir Talebi

Ana Sayfa Usulsüz Tebligat Şikayeti Davasında Tedbir Talebi

Usulsüz Tebligat Şikayeti Davasında Tedbir Talebi

İptali talep edilen tebligatlarda gerekçelerle tebligatın usulsüzlüğü nedeniyle iptalini ve müvekkilin takibi öğrenme tarihinin ilgili tarih olarak düzeltilmesini, bu yargılama sürecinde müvekkilin tahliye tehlikesi nedeniyle ve tahliyenin geri döndürülemez sonuçlarının olması nedeniyle uğranacak zarardan kaçınmak adına tedbir kararı verilerek takibin durdurulması talep edilmelidir. İlgili makalemiz için tıklayabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Kadıköy Avukat Mete GENÇER

NOT:
Bu internet sitesindeki her türlü bilgi İstanbul Barosuna kayıtlı MG Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.

Kadıköy Avukatı

alanında avukat uzmanlığının kazanılması için avukatın alandaki davaları takip etmesi, seminerlerine katılarak, hukuksal olarak yargı içtihatları ve güncel ile ilgili yargıtay kararlarını takip etmesi gereklidir. alanındaki suç sayısı oldukça fazla olduğu için; Avukatı uzmanlık gerektiren bir alandır.

Kadıköy konusunda, Kadıköy Avukatları tarafından hazırladığmız tüm makalelere makalelerini aşağıda bulabilirsiniz.

Okumuş olduğunuz bu makale yazısı genel hatlarıyla ele alnır tarzda kategorisinde Kadıköy avukatı tarafından yazılmıştır. Makale içeriği ile ilgili size özel detaylı bilgi için büromuzla ya da avukat bir meslektaşımız ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Bizlerle iletişime geçmek isterseniz; İletişim için tıklayınız.

Kadıköy avukatı tarafından bilgilendirilmek ya da konu ile alakalı sorularınız varsa AVUKAT SOR sayfamızdan bizelere sorunuzu iletebilirsiniz. de dahil tüm tüm makalere buradan ulaşabilirsiniz.